پیشرفته ترین تجزیه و تحلیل HD تجزیه و تحلیل بیش از راهکار کوآکسیکال

DirectCX® آیدیس، پیشرفته ترین راهکار آنالوگ HD صنعتی در انتقال تصاویر در بستر کوآکسیکال است. آیدیس بر اساس تکنولوژی انتقال تصویر با وضوح بالا (HD-TVI)، تخصص خود را در پردازش تصویر برای ضبط بی نظیر HD با هزینه کمتر ارائه می کند.

پیشرفته ترین
راه حل کواکسیال.

DirectCX® یک راهکار HD در بستر کواسیکال است. این فناوری مبتنی بر فناوری HD-TVI (رابط تصویری با وضوح بالا) برای استفاده از زیرساخت های آنالوگ برای ارتقاء بدون درز به راهکار نظارت 1080P است. DirectCX® یک سیستم ترکیبی است که از 1080P پشتیبانی می کند و حتی با دوربین های آنالوگ 960H هم هماهنگ است.

  • 1080P

    HD بر بستر کواکسیکال

  • 1500ft

    طول فاصله

نظارت و ضبط در زمان واقعی Full HD

DirectCX® می تواند ویدئو 1080P @ 30IPS (تصاویر در هر ثانیه) و کنترل منو دوربین OSD پیشرفته تا 1500ft را از طریق کابل کواکسیال انتقال دهد. DirectCX® بالاترین کیفیت نظارت تصویری Full HD را بر بستر کواکیسال موجود فراهم می کند.

امنیت داده پیشرفته

DirectCX® از 3 سطح امنیت داده ها پشتیبانی می کند: رمزنگاری داده ها، SSL، رمزنگاری کلمه عبور، به طور موثر محافظت از اطلاعات ویدئویی از تقلب احتمالی، آسیب و تلاش های اصلاح در هنگام ضبط و همچنین در فرایند انتقال.

اثر انگشت زنجیری امکان ردیابی موثر جعل اطلاعات را با علامت دادن اثر انگشت در داده های چند رسانه ای (ویدئو / صوتی) در ضبط فراهم می کند. با تطبیق اثر انگشت از سوابق اصلی، مدیران به راحتی می توانند اطلاعات جزئی و جعلی را ردیابی کنند.

ضبط همپوشانی

هنگامی که یک کاربر زمان سیستم TVR را به گذشته تغییر دهد، داده های ویدئویی برای دوره زمانی همپوشانی در بخش های مختلف ضبط میشود. این باعث می شود که داده های ویدئویی برای زمان همپوشانی در زمان های مختلف مورد جستجو قرار گیرد و مانع از هر گونه از دست دادن اطلاعات ویدئویی و یا اختلاف در جستجوی مبتنی بر زمان می شود.

سازگاری و راحتی

دسترسی مستقیم به مجموعه کامل راهکار مناسب برای هر صنعت

یک بسته راهکار آیدیس که با آنالوگ، HD-TVI و محصولات شبکه متصل می شود.

FEN (For Every Network)

آیدیس FEN یک سرویس پیشرفته mDNS است که کاربران را قادر می سازد بدون دانستن اطلاعات NAT روتر شبکه و تنظیمات آن از طریق اتصال از راه دور DirectCX® TVR را راه اندازی و پیکربندی کند. یک نام دلخواه را در DirectCX® TVR ثبت کنید و از طریق نرم افزار راه دور آیدیس وارد شوید. بدون نیاز به آدرس IP واحد TVR را به یاد داشته باشید.

iBank

iBank سیستم فایل چند رسانه ای اختصاصی و معماری پایگاه داده آیدیس است. با داشتن آخرین نسخه سیستم فایل iBank (v3.0)، DirectCX® TVRs ضبط، جستجو و مدیریت موثر و قوی خواهد بود. 1) بازگرداندن و بازسازی منطقه آسیب دیده حاوی اطلاعات فهرست، 2) بهبود ضبط ویدئو چند کاناله و عملکرد جستجو ، 3) عملکرد جستجوی متن موثر.

بروز رسانی ساده فریم ور

کاربر به راحتی می تواند نرم افزار DirectCX® TVR را به صورت محلی یا از راه دور به روز رسانی کند. با استفاده از کارت حافظه USB که دارای سیستم عامل جدید است، کاربر میتواند DirectCX® TVR را بدون کمک رایانه به روز کند. علاوه بر این، نرم افزار DirectCX® TVR را می توان از طریق مرکز کنترل با استفاده از IDIS Center از طریق کامپیوتر به روز کرد.

مزایای DirectCX®

هزینه نگهداری و کیفیت پایین با تکنولوژی آیدیس

میزان شکست iBank و فناوری هارد دیسک ISM آیدیس : 0.6٪ (در مقابل هیتاچی 3.1٪، WD 5.2٪) طول عمر SMPS: پنج سال برای 104℉(40 ℃)، افزایش 4KV نرخ ضربان SMPS 0.1٪ تا 0.45٪ در مدت پنج سال است.

هزینه کم پشتیبانی فنی با اتصال به شبکه بدون دردسر

بیش از 60٪ تلاش برای اتصال بدون انتقال پورت و پیکربندی فایروال فقط با خدمات FEN.

هزینه گذار برای کاربران کنونی آیدیس وجود ندارد

هزینه های آموزشی برای فروشندگان، نصب کننده ها و کاربران نهایی وجود ندارد.