درباره آیدیس

آیدیس یک شرکت جهانی در حوزه امنیت است که راهکارهای نظارت تصویر، راه اندازی و ساخت راهکارهای نظارت برای طیف وسیعی از بازار تجاری و بخش عمومی را طراحی و توسعه می دهد.

آیدیس به عنوان بزرگترین تولیدکننده سیستم نظارت تصویر در کره جنوبی، با ادارات مرکزی و تولیدی خارج از سئول، در بیش از 50 کشور و بیش از 100 شرکای استراتژیک فعالیت می کند. آیدیس یکی از پیشگامان راه حل های نظارت دیجیتال جهان است که بیش از دو میلیون دستگاه ضبط کننده و بیش از 16.5 میلیون دوربین از تکنولوژی آیدیس در سرتاسر جهان نصب شده است.

راه حل جامع نظارت آیدیس نیازهای لازم برای یک چشم انداز امنیتی را به بار آورده است. آیدیس تمام مزیتهای یک راه حل کامل نظارت کامل و با کیفیت بالا را ارائه می دهد و نوآوری را که کاربر پسند، انعطاف پذیر، مقیاس پذیر است، فراهم می کند و می تواند تمام نیازهای نظارتی با عملکرد بی نظیر، کیفیت و هزینه کم را ارائه دهد.

ماموریت آیدیس

ماموریت ما این است که از طریق تعهد به نوآوری و پرورش یک فرهنگ خلاقیت، به یک دنیای امن تر و امن تر کمک کنیم.

چشم انداز آیدیس

چشم انداز ما تبدیل شدن به یک متخصص برتر در زمینه امنیت جهانی با ارائه بهترین و ابتکاری ترین و ارزشمند ترین سرویس های نظارتی در دنیا و همچنین خدمات مشتریان بیشتر است.

ارزشهای اصلی

نوآوری

ما پیشگامان پیشرو جهان در ارائه بهترین راه حل های نظارت در بازار هستیم. به عنوان متفکران پیشرو، ما به طور مداوم نوآوری و خلاقیت را برای مقابله با چالش های مشتریان خود به منظور ایمن سازی و کمک به آنها برای کارآیی بیشتر به کار می بریم. از طریق رویکرد ما به سرمایه گذاری مستمر در تحقیق و توسعه و مردم و عملیات ما، ما به طور مداوم تلاش می کنیم تا برتری در خدمات و راه حل های ارائه شده را ارائه دهیم.

تمامیت

ما متعهد به یکپارچگی و انطباق در هر کاری هستیم. ارزش های ما فراتر از یک قانون رفتار است. در عوض، ماموریت ما، فرایند تصمیم گیری ما را تعیین می کنند و کنترل می کنند که چگونه ما به عنوان یک شرکت و یک عضو جامعه جهانی بزرگ عمل می کنیم.

رضایت مشتری

هر شرکت یا هر شخص که آیدیس را خریداری و از تکنولوژی استفاده می کند، کلید موفقیت ما است. ما تلاش می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که از انتظاراتمان برای ارائه کیفیت و عملکرد بالاتر راه حل های ما و خدمات ارائه شده فراتر رفته ایم. ما از ایجاد مشارکت های طولانی مدت و مشارکت فعال به دنبال فرصت های جدید دو جانبه سودمند هستیم.

موفقیت در کنار هم

هر شخص در شبکه جهانی ما - مشتریان، شرکا، فروشندگان و کارمندان - عضو کامل تیم ما است. در راه خود، هر کدام قلب استراتژی کسب و کار و موفقیت ما است. فلسفه "یک تیم" آیدیس شامل بسیاری از فرهنگ ها، جوامع و دیدگاه های شبکه ما می شود و ثابت می کند که ما بهترین کار را با همکاری می کنیم. به نوبه خود، ما توانایی یکدیگر را برای رشد و موفقیت افزایش می دهیم.

رشد پایدار

ما تنها زمانی موفق می شویم که مشتریان و همکارانمان موفق شوند. کارکنان ما تعهد خود را به هر مشتری، از بزرگترین سرمایه گذاری تا کوچکترین سازمان نشان می دهند، و ما به صورت باز، مستقیم و پایدار کار می کنیم. یکی از مهمترین نقشهای ما به عنوان یک کارفرما است و از طریق رشد پیوسته، ما شغلهای جدیدی را ایجاد می کنیم و در کسانی که برای ما کار می کنند سرمایه گذاری می کنیم.

One solution. One company

آیدیس ایران طراحی، توسعه، تولید و پشتیبانی محصولات و نرم افزارهای خود را تحت یک سقف انجام می دهد. برای مشتریان و همکاران، این به این معنی است که آنها می توانند یک راه حل کامل نظارت را با استفاده از محصولاتی که به طور یکپارچه از یک نماینده ادغام می شوند، بسازند. این زنجیره خرید و فروش محلی و پشتیبانی فنی از یک فروشنده واحد را به راحتی فراهم می کند. بسته به اینکه شما یک شرکت بزرگ، یک شبکه خرده فروشی یا یک سایت بسیار بزرگ هستید، آیدیس ایران دارای یک راهکار نظارتی است که به نیازهای گسترده ای از کسب و کار پاسخ می دهد. با مجموعه ای گسترده از دوربین های IP 1 تا 8 مگاپیکسل، ضبط کننده های تحت شبکه 4 تا 64 کاناله، مانیتور، لوازم جانبی شبکه، چندین نرم افزار مدیریت ویدیو (VMS) و سری DirectCX ما برای مشتریانی که به دنبال استفاده از کابل کواکسیال هستند، آیدیس ایران دارای یک راه حل مناسب است.

نوآوری و R&D

آیدیس یکی از پیشگامان در ضبط ویدئویی دیجیتالی از سال 1997 بوده و به دلیل علاقه به تکنولوژی تاسیس شد وبرای پیگیری و پیشروی نوآوری تاسیس شد است. با 10 درصد از گردش مالی سرمایه گذاری در تحقیق و توسعه (R&D) در سال،آیدیس به طور مداوم در حال توسعه فناوری های جدید و آوردن نوآوری های جدید به بازار است، که همگی برای کمک به مشتریان برای تقویت ایمنی و امنیت مردم، امکانات و دارایی ها است. در عین حال، ما تعهد داریم تا تجربه نهایی خود را از طریق فناوری با کارایی بالا و قابل اعتمادتر، اما با نصب و عملکرد ساده برای کاربر را به جهان ارائه کنیم.

هزینه کل مالکیت پایین

به واسطه تعهد ما به کیفیت بالا، مصرف کم و محصولات قابل اعتماد و نصب، استفاده و نگهداری آسان، ما بار اجرای و زمان آموزش را کاهش می دهیم، در حالی که هزینه های نگهداری کمتر، چرخه عمر محصول افزایش یافته و در مجموع هزینه مالکیت کنی دارد. ارائه گل سرسبد، DirectIP، همراه با VMS و برنامه های بدون رایگان به معنای بدون هزینه واقعی است. IDIS Solution Suite، سطح VMS ما در سطح سازمانی، هم مقیاس پذیر و هم ماژولار است، به مشتریان اجازه می دهد که فقط یک بار برای چیزی که نیاز دارند بدون پرداخت اضافه برای خدمات و یا نگهداری پرداخت کنند.

همکاری برای موفقیت

بسیاری از روابط ما با مشتریان و همکاران ما در دو دهه گذشته بوده است، و نشان دهنده تعهد ما به توسعه همکاری های طولانی مدت و موفق است. ما تنها در صورتی موفق می شویم که مشتریان و شرکای ما موفق شوند و ما آنها را به عنوان اعضای کامل تیم آیدیس می بینیم. در راه خود، هر کدام در قلب هر دو استراتژی کسب و کار و موفقیت ما است. فلسفه "یک تیم" آیدیس شامل بسیاری از فرهنگ ها، جوامع و دیدگاه های شبکه ما می شود و ثابت می کند که ما بهترین کار را با همکاری می کنیم. از طریق به اشتراک گذاری ارزش ها و ایده ها، ما توسط کسانی که در اطراف ما غنی هستند غنی شده اند. به نوبه خود، ما توانایی یکدیگر را برای رشد و موفقیت را قدرتمند می کنیم.

قابلیت اطمینان

قابلیت اطمینان فراتر از محصولات با کیفیت بالا و راه حل هایی است که ما با افتخار، هر روز عرضه می کنیم. برای آیدیس، قابلیت اطمینان به معنای انجام آنچه ما می گوییم انجام می دهیم است؛ وقتی می گوییم ما آن را انجام خواهیم داد. از قوانین و مقررات جهانی و محلی ما میتوان به گواهینامه هایی قبیل ISO14001، ISO900، ROHS و Six Sigma اشاره کرد، از تحویل به طور منظم فناوری در سطح جهانی برای حمایت از سطح محلی، آیدیس محصولات قابل اعتماد و خدماتی را ارائه میدهد که بیش از انتظارات مشتریان ما است - آنها از انتظارات مشتریان فراتر می روند.

تمامیت

یکپارچگی ما به این معنی است که شما می توانید به ما و تکنولوژی که ما ارائه می دهیم اعتماد کنیم. ما اطمینان می دهیم که ما با الزامات قانونی و نظارتی در سطح جهانی و محلی مواجه هستیم و به دنبال آن هستیم تا در هر زمان شفافیت داشته باشیم. ما در ارتباطات باز و صادقانه با مشتریان و شرکای که ایجاد اعتماد و اطمینان از موفقیت خود اعتقاد داریم. محصولات ما با کیفیت و مواد ساخته شده است، بنابراین آنها می توانند به عنوان وعده تحویل داده شوند. ما به طور مداوم فن آوری های جدید را برای تضمین و حفظ یکپارچگی نظارت ارائه می کنیم.