رابطه کنترل کاربر هوشمند (UX)
آیدیس

رابطه کنترل کاربر هوشمند آیدیس ارائه دهنده اپراتورها با یک رابط کاربری پیشرفته و ساده برای استفاده در مقایسه با کنترل های PTZ معمولی است

برای جلوگیری از چالش های کنترل PTZ در بستر IP، آیدیس با رابطه کنترل کاربر هوشمند این عمل را برای دقت بی نظیر و سهولت استفاده از کنترل های سبک "Slingshot" و "rubberband"، و ایجاد صورت بصری و تجربه ی متفاوت از هر نوع موجود در بازار ایجاد کرده است.

این کنترل های صاف و بدون درز به کاربران اجازه می دهد تا به راحتی با استفاده از تصاویر متحرک با سرعت های مختلف و در جهات مختلف به معنای واقعی کلمه بدون بالا بردن انگشت، به راحتی از اشیاء متحرک در زمان واقعی استفاده کنند.

IDIS همچنین یک مرحله در ارتباط با کنترل های PTZ سنتی را کاهش داده است و توابع کنترل سریع را برای اعمال ساده و سریع با استفاده از یک دکمه CTRL و ترکیب ماوس (چپ / راست / چرخ کلیک) معرفی کرده است. "کنترل های سریع" آیدیس شامل "ذخیره سازی سریع"، "جستجوی سریع"، قسمت قسمت کردن سریع"، "زوم سریع" و "PTZ سریع" است. این کنترل های انقلابی، اپراتورها را قادر می سازد تا هر نقطه دلخواه و حتی زوم در زاویه دلخواه را در یک حالت کشف کنند.

"PTZ سریع" دارای زوم دیجیتال 16 برابر، بدون توجه به نوع دوربین، در حالی که "جستجوی سریع" کاربران را قادر می سازد تا یک تصویر ذخیره شده را به یک کانال دلخواه دوربین بکشاند و با صرفه جویی زمان، فیلم ضبط شده را سریع و بدون تلاش را تماشا کنند. "قسمت قسمت کردن سریع" این امکان را میدهد تا اپراتورها با استفاده از دکمه CTRL با ترکیبی از کلیک چپ، راست و چرخ برای فعال کردن ePTZ، بازنشانی تصویر و زوم در داخل و خارج عملکرد به طور قابل توجهی عملیات را سریع و ساده انجام دهد.

  • قسمت قسمت کردن سریع
  • بزرگنمایی سریع
  • PTZ سریع
  • ذخیره سازی سریع
  • جستجوی سریع

این ویژگی های ترکیبی با کنترل های Rubberband و Slingshot از کنترل های کاربری هوشمند آیدیس امکان دقت دقیق را حتی در فاصله های زیاد فراهم می کند و مزایای قابل توجهی را در هر محیط امنیتی ارائه می دهد.