امنیت سایبری

امنیت شبکه قوی و
انعطاف پذیر

اغلب نقص های امنیتی شبکه ناشی از بهره برداری از ضعف های تکنولوژی رمزگذاری نیست. در عوض، آنها عمدتا نتیجه فاکتورهای انسانی، مانند عدم اجرای بهترین شیوه های امنیت شبکه هستند. به عنوان مثال، هنگامی که یک سازمان سیستم مدیریت تصویری (VMS) با 300 دوربین IP را گسترش می دهد، نیاز به مدیریت حدود 300 آدرس IP، 300 آدرس MAC و 300 اعتبار ورود برای هر دستگاه IP دارد. این سطح بالایی از پیچیدگی را برای مدیریت در سراسر کل چرخه حیات سیستم ایجاد می کند.

اکثر دوربین های دیجیتال امروزی از کاربران درخواست میکنند که اطلاعات حساب کاربری خود در اولین ورود، با حروف بزرگ و حروف کوچک، اعداد و کاراکترهای خاصی تغییر دهند. با این حال، هنگامی که شما 300 ورودی جداگانه دارید، نصب کنندگان اغلب یکی از دو مورد را انجام می دهند: از یک ورود به سیستم برای همه دوربین های 300 استفاده کنید یا یک ورود جداگانه ایجاد کرده و آنها را در یک صفحه اکسل ذخیره کنید، که هر دو کار سیستم را بسیار آسان می کند.

از بین بردن پیچیدگی و
خطای انسانی

IDIS این پیچیدگی را از بین برده و Total Solution خود را با در نظر داشتن امنیت شبکه طراحی کرده است. DirectIP از نصب و پخش درست با جفت سازی ضمنی دستگاه استفاده می کند و در نتیجه این سیستم مقدار اطلاعاتی را که باید مدیریت شود کاهش می دهد. همچنین برای برنامه های چند سایتیٌ فن آوری FEN مورد استفاده قرار می گیرد.

ثبت شدن (یعنی جفت شدن) دوربین های IP آیدیس و ضبط کننده های تحت شبکه (NVR) به صورت ضمنی و مخفی از کاربران مانند هدست بلوتوث با تلفن همراه است؛ هدست به طور همزمان به گوشی جفت شده متصل می شود. با استفاده از این رویکرد، آیدیس تضمین می کند که نصب کنندگان مجبور نیستند دستگاه را مدیریت کنند و سطح خطر انسانی را در طول اجرای آن به حداقل میرساند. این یک مزیت بزرگ است زیرا می تواند به راحتی 30-60 برابر پیچیدگی را کاهش دهد. یک کاربر تنها نیاز به مدیریت یک دستگاه ضبط کننده IP دارد. در آیدیس، ما این را "پیچیدگی قابل کنترل" می نامیم. این یک مفهوم حتی مفیدتر برای برنامه های بزرگ و یا به عنوان مثال یک سیستم سازمان میباشد.

حفاظت از
شبکه شرکت

بسیاری از سازمانها از پیاده سازی نظارت تصویری IP بر روی شبکه شرکتی خود، به دلیل نگرانی های امنیتی و افزایش سرقت اطلاعات، دوری میکنند. راهکار جامع آیدیس از زیرساخت شبکه اختصاصی جدا از شبکه شرکتی مشتری IP استفاده می کند، جدا کردن ترافیک ویدئویی و برقراری اتصال غیر مجاز به یک شبکه سازمانی بسیار دشوار است. در آیدیس، ما برای نصب یک شبکه جداگانه فیزیکی یا پیکربندی یک شبکه اختصاصی از طریق VLAN، همکاران خود آموزش می دهیم و کاربران را از استفاده از شبکه شرکت های موجود دور می کنیم.

فناوری اختصاصی

دستگاه های آیدیس مانند ضبط کننده ها از لینوکس اختصاصی استفاده می کنند که فقط اجازه می دهد که ماژول های شبکه بتوانند اجرا شوند و آیدیس اجازه نمی دهد که برنامه های شخص ثالث در داخل دوربین IP اجرا شوند. از آنجا که آیدیس پروتکل های اختصاصی را استفاده می کند، این کار آنها را بسیار دشوار می کند. آیدیس همچنین ساختار فایل های اختصاصی را توسعه داده است در حالی که برخی از تولیدکنندگان از لینوکس ویندوز آفلاین استفاده می کنند، نمونه ای دیگر از انعطاف پذیری شبکه سخت افزاری آیدیس است. حتی یک ماژول مشترک شبکه، مانند سرور HTTP / HTTPS ما، یک پیاده سازی اختصاصی است که حملات شناخته شده بسیاری را بی اثر می کند.

IDIS همچنین از استاندارد صنعت SSL / TLS در هنگام برقراری ارتباط در شبکه و همچنین رمزگذاری جزئیات ورود، فیلتر کردن IP، IEEE 801.1x و TLS / SMTP استفاده می کند.

اغلب اوقات نگرانی هایی وجود دارد که تولید کنندگان می توانند به یک سیستم کاربر نهایی دسترسی پیدا کنند. با آیدیس، رمزهای عبور کاربران توسط تکنولوژی رمزگذاری می شوند. به عنوان مثال، اگر کلمه عبور حساب برای ضبط کننده از بین رفته باشد، حتی راه اندازی مجدد آن توسط مهندسان آیدیس که سیستم را طراحی کرده اند، وجود ندارد. بر خلاف دیگر تولید کنندگان، آیدیس از "Backdoor" استفاده نمی کند. این "backdoor ها" به طور معمول برای دسترسی و پشتیبانی از راه دور مشتری استفاده می شوند، اما در عین حال می توانند ترس از جاسوسی ایجاد کنند. گزینه های بازیابی با سیستم های آیدیس وجود دارد، اما هنگام نصب سیستم باید نصب شود. بنابراین، به خاطر امنیت شبکه، آیدیس نمی تواند به هیچ یک از سیستم های نصب شده خود دسترسی پیدا کند.

یکپارچگی
داده

آیدیس سنگ بنای اطمینان از صحت داده ها و مبارزه با خطر هارد دیسک آسیب دیده را نهاده است. این فناوری های اصلی برای اطمینان از قابلیت استفاده، قابلیت اطمینان، صداقت و ایمنی داده های فیلم مشتریان ما توسعه یافته است.

شواهد فیلم قابل اطمینان

آیدیس از یک الگوریتم تفتیش اختصاصی به نام زنجیره اثر انگشت آیدیس استفاده میکند. هر تصویر همسایه با مقدار اثر انگشت زنجیر شده است. این اثر انگشت با زنجیر همراه با تصاویر ذخیره می شود، به طوری که هر زمان که تصاویر ذخیره شده صادر شود، اگر این زنجیره شکسته شود، این نشان می دهد که امکان دستکاری تصاویر وجود داشته است. این امر از لحاظ شواهد فوق العاده مهم است، زیرا فیلم های ویدئویی اغلب از دادگاه ها اخراج می شوند، زیرا دستکاری آنها میتوانند دستکاری شوند. علاوه بر این، استریمهای ویدئویی آیدیس با پروتکل های رمزنگاری Secure Sockets Layer در هنگام برقراری ارتباط در یک شبکه محافظت می شوند و باعث می شود تا آنها را به از خطر سوء استفاده یا تغییر دور کند.

ساخته شده در انعطاف پذیری

آیدیس همچنین از سیستم فایل پایگاه داده اختصاصی و حق ثبت اختراع، iBank آیدیس استفاده می کند. این سیستم فایل ساخته شده با هدف، هر ضبط کننده و دستگاه ذخیره سازی eSATA خارجی را با پخش با کارایی بالا و استفاده پایدار از درایوهای هارد دیسک فراهم می کند. iBank آیدیس به طور خودکار اطلاعات فهرست آسیب دیده در درایوهای هارد دیسک را بازیابی و بازسازی می کند و این امکان را برای ضبط کننده های آیدیس و ذخیره سازی خارجی فراهم می سازد تا حتی در موارد شدید آسیب، حتی ثبات و قابلیت اطمینان را برای حوادث مهم نظارت عملیات .